Kanał RSSNie wybrano województwa - kliknij aby wybraćJesteś tutaj: Strona główna » Prezentacja ogłoszenia
Wybierz województwo:

dodaj ogłoszenie
Kategorie
Schowek
Twój schowek jest pusty
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z nowymi ogłoszeniami
Tagi

Ogłoszenie

Frezer CNC

Data utworzenia: 2016-12-07 08:33:41

Kategoria: Praca fizyczna
Typ transakcji: Inne
Miejscowość: ok. Kolonii
Województwo cała polska
E-Mail rekrutacja@ipf.jobs
Wyświetleń 152
Cena: 0

Opis ogłoszenia

Agencja Pracy IPF Polska 2 Sp. z o.o. (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta - firmy zajmującej się obróbką metalu kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy ok. Kolonii
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Główne zadania:
- nastawianie i programowanie maszyny CNC
- znajomość sterowania Heidenhain
- dobra umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych oraz narzędzi skrawających
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy
Wymagania:
- doświadczenie z zakresu obróbki metalu
- doświadczenie w pracy przy maszynach CNC ze sterowaniem Heidenhain
- ustawianie i programowanie frezarek CNC
- dobra znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
- prawo jazdy/samochód
Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach polskich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Położenie na mapie