tel: 604348310
Kanał RSSNie wybrano województwa - kliknij aby wybraćJesteś tutaj: Strona główna » Prezentacja ogłoszenia
Wybierz województwo:

dodaj ogłoszenie
ebmia.pl
Kategorie
Schowek
Twój schowek jest pusty
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z nowymi ogłoszeniami
Tagi

Ogłoszenie

Odolejacz Tarczowy OTV-1/300


Data utworzenia: 2019-03-14 13:39:47

Kategoria: Pozostałe
Typ transakcji: sprzedam
Miejscowość: Kielce
Województwo cała polska
Telefon 413623085
E-Mail marketing@vacat.com.pl
Wyświetleń 60
Cena: 1260

Opis ogłoszenia

Odolejacz tarczowy służy do zbierania oleju unoszącego się na powierzchni. Idealny wszędzie tam, gdzie jest mało powierzchni roboczej, występuje konieczność przemieszczania się i odolejania cieczy w różnych miejscach. Lekkie, niewielkich rozmiarów urządzenie przenośne, które mocuje się do ściany zbiornika z zaolejoną cieczą. Dzięki temu możliwe jest odolejanie rożnych środków technologicznych, w rożnych miejscach. Odolejacz przystosowany jest do pracy ciągłej. Tarcza wykonana z tworzywa adhezyjnego, do którego przylepia się olej i węglowodany natomiast nie przylepia się woda.
• Podwyższa żywotność środków technologicznych.
• Pozwala na utrzymanie czystości i higieny w środowisku pracy.

Położenie na mapie

Zgłoś naruszenie regulaminuOgłoszenie napisane przez firmę:

Vacat-Technika Marek Grzesiński

Vacat-Technika Marek Grzesiński Adres: Dąbrowa 351A Miejscowość: 26-001 Masłów Województwo: swietokrzyskie NIP: 657-023-61-74, TELEFON: 413623085 e-mail: t.gil@vacat.com.pl strona www tej firmy
Opis:
Firma "VACAT-Technika" działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. "VACAT-Technika" jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez - ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług - od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp.